Agrafka BHP to sklep z artykułami związanymi z bezpieczeństwem i higieną pracy przeznaczonymi dla małych firm czy wielkich zakładów przemysłowych, ale również Klientów indywidualnych, którzy potrzebują specjalistycznej odzieży ochronnej lub innych produktów. Jeżeli szukasz roboczych rękawiczek do pracy, wytrzymałych spodni, koszul flanelowych, t-shirtów albo słuchawek, trafiłeś we właściwe miejsce. Artykuły BHP ze sklepu Agrafka to gwarancja najwyższej jakości wykonania, a także zgodności z obowiązującymi normami prawnymi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć!

 

Odzież ochronna do pracy i domu

Nasz asortyment obejmuje różnego rodzaju artykuły BHP, które pozwolą Tobie i Twoim pracownikom zachować bezpieczeństwo w pracy, zwłaszcza w przedsiębiorstwie, gdzie występuje szczególne zagrożenie zdrowia lub życia. Produkty ochronne powinny być również nieodłącznym elementem wyposażenia Twojego domu, jeśli często zajmujesz się naprawami rozmaitych usterek na przykład instalacji elektrycznej. Wytrzymałość, bezpieczeństwo, staranny dobór materiałów – to cechy, które charakteryzują artykuły z naszego sklepu. Jesteś zainteresowany? Sprawdź bogatą ofertę Agrafka BHP!

 

Sklep z butami roboczymi, koszulami i wieloma innymi artykułami

W firmie Agrafka BHP doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy odnoszą się do różnorodnych branż, a także wykonywanych działań. Z tego powodu nasz asortyment obejmuje wszystkie produkty niezbędne do ochrony zdrowia oraz życia w firmie, ale też w domu. Znajdziesz tutaj między innymi profesjonalną odzież BHP, buty robocze, rękawice ochronne, słuchawki, flanelowe koszule, t-shirty, kombinezony, kaski, bluzy polarowe i nie tylko. Ponadto w naszym sklepie oferujemy też specjalistyczne środki chemiczne, jak również znaki ostrzegawcze.

 

Oferta akcesoriów BHP

Proponujemy szeroki wybór odzieży specjalistycznej BHP przeznaczonej przede wszystkim dla pracowników firm, którzy są szczególnie narażeni na wpływ różnego rodzaju szkodliwych czynników. Nasze akcesoria dedykowane są na przykład osobom pracującym w wysokich bądź niskich temperaturach albo na placach budowy, mających bezpośredni kontakt z substancjami chemicznymi, pyłem czy promieniowaniem. Asortyment obejmuje wszelkie niezbędne artykuły BHP – zobacz zdjęcia w galerii i przekonaj się sam!

 

Odwiedź nasz sklep z artykułami BHP

W sklepie Agrafka BHP znajdziesz odzież ochronną w atrakcyjnych cenach, środki chemiczne, znaki ostrzegawcze oraz wiele innych akcesoriów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz dodatkowe pytania? A może nie jesteś pewien, jakie artykuły BHP będą odpowiednie do Twojej firmy albo domu? Odwiedź sklep stacjonarny w Mszczonowie niedaleko Warszawy! Siedziba Agrafki znajduje się przy ulicy Dworcowej 3/40. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, a w soboty od 9 do 14. Zapewniamy miłą obsługę, która z chęcią odpowie na wszystkie pytania, rozwieje wszelkie wątpliwości i pomoże w zakupie właściwych akcesoriów BHP. Zapraszamy!

Plumbing provides the best quality plumbing services. We offer water heating and plumbing fixture repair.

2015 Port Washington Road
403-687-8076
example@example.com

Contact Form